Jaka licencja do Microsoft Teams Room?

W dzisiejszym świecie biznesu komunikacja zdalna stała się nieodzownym elementem efektywnej współpracy. W odpowiedzi na rosnące potrzeby organizacji,…

W dzisiejszym świecie biznesu komunikacja zdalna stała się nieodzownym elementem efektywnej współpracy. W odpowiedzi na rosnące potrzeby organizacji, Microsoft wprowadził system wideokonferencji Microsoft Teams Room, oferujący zaawansowane funkcje spotkań w pomieszczeniach. Jednym z kluczowych aspektów korzystania z tego systemu są licencje, a Microsoft udostępnia dwie główne opcje: Microsoft Teams Meeting Room Pro i Microsoft Teams Meeting Room Basic Edition.

Microsoft Teams Meeting Room Pro

Licencja Pro to rozszerzone doświadczenie spotkań w pomieszczeniach, zapewniające szereg zaawansowanych funkcji. Wyróżniające się elementy to inteligentne funkcje audio i wideo, a także wsparcie dla dwóch ekranów. Jednak to nie wszystko – licencja Pro oferuje również zaawansowane funkcje zarządzania, takie jak zdalne zarządzanie urządzeniami, polityki dostępu warunkowego, oraz szczegółowa analiza urządzeń. Dzięki temu, organizacje mogą zoptymalizować swoje doświadczenie spotkań i skutecznie zarządzać infrastrukturą.

Microsoft Teams Meeting Room Basic Edition

Dla tych, którzy chcą skorzystać z podstawowych funkcji bez dodatkowych kosztów, Microsoft Teams Meeting Room Basic Edition jest idealnym rozwiązaniem. Ta licencja obejmuje kluczowe elementy spotkań, takie jak planowanie, dołączanie do spotkań, udostępnianie treści, a także korzystanie z tablic współpracy. Dodatkowo, użytkownicy otrzymują fundamentalne funkcje zabezpieczeń oraz łatwo dostępne funkcje zarządzania.

Podsumowanie

Wybór między licencją Pro a Basic Edition zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań organizacji. Firmy poszukujące zaawansowanych funkcji, takich jak inteligentne audio i wideo czy zdalne zarządzanie, mogą skorzystać z licencji Pro. Z kolei te, które cenią sobie prostotę i podstawowe funkcje, mogą z powodzeniem korzystać z licencji Basic Edition.

Wprowadzenie Microsoft Teams Room to krok w kierunku bardziej zaawansowanego i efektywnego sposobu prowadzenia spotkań w firmie. Dzięki elastycznym licencjom, Microsoft umożliwia dostosowanie doświadczenia spotkań do konkretnych potrzeb każdej organizacji.

Zaprojektujemy i wdrożymy odpowiedni dla Ciebie videowall – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

Poly NoiseBlockAI

Poly NoiseBlockAI to technologia, która została opracowana przez firmę Poly (dawniej Plantronics i Polycom), aby poprawić jakość dźwięku…