Jak połączyć się z kimś w Microsoft Teams ?

Istnieje kilka sposobów, aby połączyć się z kimś przez Microsoft Teams: Znajdź osobę w swoim katalogu kontaktów: Możesz…

Istnieje kilka sposobów, aby połączyć się z kimś przez Microsoft Teams:

  1. Znajdź osobę w swoim katalogu kontaktów: Możesz wyszukać osobę w swoim katalogu kontaktów i kliknąć na ikonę rozmowy, aby rozpocząć rozmowę głosową lub wideorozmowę.
  2. Użyj linku do spotkania: Możesz również utworzyć spotkanie i wysłać link do niego osobie, z którą chcesz się połączyć. Osoba ta będzie mogła kliknąć na link, aby dołączyć do spotkania.
  3. Wprowadź numer telefonu: Możesz również wybrać opcję “Call” w oknie rozmowy i wprowadzić numer telefonu osoby, z którą chcesz się połączyć.
  4. Użyj numeru konferencyjnego: Jeśli masz numer konferencyjny, możesz go użyć, aby zorganizować rozmowę z wieloma uczestnikami.
  5. Wysłanie zaproszenia do spotkania: Możesz też zaplanować spotkanie i wysłać zaproszenie do uczestników, którzy mogą dołączyć na czas spotkania poprzez kliknięcie na link w zaproszeniu.

Niezależnie od wybranej metody, Microsoft Teams umożliwia łatwe i wygodne połączenie się z innymi osobami, udostępniając różne narzędzia do rozmów głosowych, wideorozmów, spotkań i udostępniania plików, w celu ulepszenia komunikacji i współpracy zespołu.

Jeśli pracujesz w środowisku MS Teams i szukasz wspierający tą platformę system wideokonferencyjny zapraszamy do kontaktu.

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

Monitor dotykowy w biurze

Monitor dotykowy w biurze może pomóc w wielu różnych zadaniach i procesach biznesowych. Po pierwsze, monitor dotykowy może…