Nowoczesne rozwiązania prezentacyjne: ATEN PresentON™ VP2021

W dzisiejszych czasach, kiedy praca zespołowa oraz prezentacje są integralną częścią życia zawodowego, kluczowe jest posiadanie narzędzi, które…
aten vp2021

W dzisiejszych czasach, kiedy praca zespołowa oraz prezentacje są integralną częścią życia zawodowego, kluczowe jest posiadanie narzędzi, które umożliwiają łatwe udostępnianie treści, współpracę oraz kontrolę nad spotkaniem. Jednym z innowacyjnych rozwiązań w tym obszarze jest ATEN PresentON™ VP2021 – bezprzewodowe rozwiązanie BYOD, które oferuje szereg funkcji zaprojektowanych w celu zwiększenia elastyczności i wydajności prezentacji.

Jedną z głównych zalet VP2021 jest jego zdolność do prezentowania treści w wielu widokach. Dzięki możliwości konfigurowania układu ekranu, użytkownicy mogą wybierać spośród widoku pełnoekranowego, side-by-side oraz quad view, co pozwala na dostosowanie prezentacji do indywidualnych preferencji i potrzeb. W trybie moderatora moderator może zarządzać połączeniem uczestników oraz wyświetlanymi treściami AV, zapewniając kontrolę nad przebiegiem spotkania.

Kolejną istotną cechą VP2021 są narzędzia współpracy, takie jak adnotacje, tablica na ekranie czy przechwytywanie ekranu. Dzięki nim uczestnicy mogą aktywnie uczestniczyć w prezentacji, ilustrując pomysły bezpośrednio na ekranie głównym i zwiększając produktywność zespołu.

USB touch back to kolejna przydatna funkcja, która pozwala na bezproblemową obsługę prezentacji za pomocą ekranu dotykowego lub myszy, co umożliwia prelegentowi przejęcie inicjatywy w spotkaniu i zwiększenie efektywności bez konieczności przemieszczania się.

ATEN PresentON™ VP2021 wyróżnia się także trybem moderacji, który umożliwia prezenterom łatwe kontrolowanie i zarządzanie treściami udostępnianymi przez uczestników. Dzięki niemu możliwe jest wyciszanie, zatrzymywanie udostępnień oraz odłączanie uczestników, co zapewnia płynność przebiegu spotkania.

Nie bez znaczenia jest również jakość dźwięku. Dzięki wyjściu audio 3,5 mm, spotkania audio są krystalicznie czyste, co przekłada

VirtualMeet.pl
VirtualMeet.pl

się na lepsze wrażenia audiowizualne oraz integrację z systemem audio.

ATEN PresentON™ VP2021 to nie tylko doskonałe rozwiązanie dla korporacji, ale również dla edukacji. Elastyczność i łatwość obsługi sprawiają, że nadaje się zarówno do małych sal, jak i dużych przestrzeni konferencyjnych, a także do środowisk uczenia się opartego na problemach.

W skrócie, ATEN PresentON™ VP2021 to kompleksowe rozwiązanie prezentacyjne, które umożliwia szybkie rozpoczęcie udostępniania treści w różnych widokach, współpracę zespołową, kontrolę nad spotkaniem oraz wysoką jakość dźwięku. Dzięki niemu każda prezentacja staje się bardziej interaktywna, efektywna i angażująca dla wszystkich uczestników.

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat ATEN PresentON™ VP2021 i odkryć, jak można zwiększyć efektywność swoich prezentacji oraz spotkań zespołowych.

Sprawdź model Aten VP2020

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o systemach wideokonferencyjnych.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Zapoznaj się z naszą ofertą w sklepie – VirtualMeet.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | +48 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
Yealink
Read More

Głośnik Yealink CS10

Yealink CS10 – Elegancja i doskonały dźwięk dla Twojej sali konferencyjnej Praktyczne wzornictwo i estetyka Głośnik konferencyjny Yealink…
Read More

Poly Voyager Focus 2

Poly Voyager Focus 2: Przegląd Produktu i Korzyści dla Użytkowników Poly Voyager Focus 2 to zaawansowane słuchawki stereo,…