Yealink SmartVision 60

SmartVision 60 to zaawansowana kamera do wideokonferencji, który został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych zastosowaniach. Urządzenie charakteryzuje się…

SmartVision 60 to zaawansowana kamera do wideokonferencji, który został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych zastosowaniach. Urządzenie charakteryzuje się wysoką jakością dźwięku i obrazu oraz zaawansowanymi funkcjami, które umożliwiają prowadzenie skutecznych i efektywnych wideokonferencji.

Szukasz kamery 360 stopni? Yealink SmartVision 60 – Sprawdź w naszym sklepie VirtualMeet.pl

Jedną z najważniejszych cech SmartVision 60 jest jego wysoka jakość obrazu. System wyposażony jest w kamerę 4K, która umożliwia wyświetlanie obrazów w rozdzielczości Ultra HD. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się szczegółowymi i wyraźnymi obrazami, co wpływa na jakość prowadzonej konferencji. Warto również zauważyć, że kamera ma szeroki kąt widzenia (360 stopni), co pozwala na łatwe uwzględnienie wszystkich uczestników w kadrze.

System oferuje również wysoką jakość dźwięku. Urządzenie wyposażone jest w 6 mikrofonów, które pozwalają na dokładne odbieranie dźwięku z różnych kierunków. Dzięki temu, użytkownicy mogą prowadzić rozmowy w trybie głośnomówiącym bez utraty jakości dźwięku. SmartVision 60 wyposażony jest również w zaawansowane funkcje redukcji szumów i echa, co eliminuje niepożądane zakłócenia w trakcie rozmowy.

Warto również zwrócić uwagę na prostotę i intuicyjność obsługi SmartVision 60. Urządzenie wyposażone jest w dotykowe przyciski, które umożliwiają łatwe sterowanie różnymi funkcjami systemu. Interfejs użytkownika jest łatwy w obsłudze i intuicyjny, co pozwala na szybkie i sprawnie prowadzenie wideokonferencji.

SmartVision 60 to również produkt o minimalistycznym i eleganckim designie, który pasuje do różnych wnętrz i stylów. System ma niewielkie wymiary i wagę, co sprawia, że jest łatwe do przenoszenia i montażu.

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
Read More

Yealink

Yealink to producent sprzętu telekomunikacyjnego, który specjalizuje się w produkcji urządzeń do wideokonferencji. Yealink słynie z produkowania wysokiej…