Serwis SLA sprzętu audiovideo

Serwis SLA (Service Level Agreement) sprzętu w biurze to umowa zawarta pomiędzy firmą, która świadczy usługi serwisowe, a…

Serwis SLA (Service Level Agreement) sprzętu w biurze to umowa zawarta pomiędzy firmą, która świadczy usługi serwisowe, a firmą, która korzysta z ich usług. Umowa ta określa poziom usług serwisowych, które świadczy firma serwisowa, takie jak czas reakcji na awarię, czas naprawy sprzętu, dostępność techników serwisowych itp.

Taki serwis jest bardzo ważny, ponieważ zapewnia ciągłość pracy biura, zwłaszcza w przypadku awarii sprzętu. Dzięki SLA firma korzystająca z usług serwisowych może mieć pewność, że awaria zostanie szybko naprawiona i że jej pracownicy będą mogli kontynuować swoją pracę bez większych przestojów. SLA zapewnia także pewien poziom bezpieczeństwa, ponieważ technicy serwisowi będą odpowiedzialni za utrzymanie sprzętu w dobrym stanie i będą regularnie przeprowadzać konserwację i naprawy zapobiegawcze.

Korzystanie z usług serwisowych zgodnych z umową SLA pozwala na uniknięcie niepotrzebnych kosztów wynikających z niespodziewanych awarii i przestojów w pracy biura. Firma serwisowa zobowiązuje się do świadczenia usług na określonym poziomie, co daje pewność, że w przypadku awarii pracownicy biura będą mieli dostęp do odpowiedniego wsparcia technicznego i że sprzęt zostanie szybko naprawiony.

Serwisujemy systemy Audio/Video – IntegratorAV

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Total
0
Shares
Podobne Posty
NEC projektor
Read More

Projektor sam się wyłącza?

Jeśli projektor samoczynnie się wyłącza, przed oddaniem urządzenia do serwisu sprawdź te kilka punktów: Przegrzanie: Projektor posiada wewnętrzny…