wyświetlacz LG LAA015F podczas wideokonferencji

LG LAA015F LED 130″ All-in-one

czym się charakteryzuje jedno z najnowszych dzieł LG?

Szerokiego (dosłownie!) zastosowania monitor LG LAA015F 130” o profilu LED rozmiaru P 1.5 i rozdzielczości 1920 × 1080 Full HD to jednak doskonałe alternatywne rozwiązanie dla ścian video 2 × 2 z tzw. monitorów bezbramkowych.

wyświetlacz

Wyświetlacz o przekątnej 130” gwarantuje obraz absolutnie bez ramek. Jak do tej pory,
w przypadku ścian video, nawet przy wyborze monitorów z najmniejszą dostępną
na rynku ramką, łączenie monitorów jest zawsze widoczne. Tutaj uzyskano jeszcze lepszy efekt wizualny, ponieważ obraz jest wyświetlany bez żadnych linii czy zniekształceń.

Obsługa HDR 10 PRO gwarantuje szerokie spektrum kolorów. Ponadto wyższy współczynnik kontrastu a co za tym idzie niezwykle realny, żywy, cieszący oko obraz.

Cechuje go prosta obsługa niewymagająca skomplikowanej konfiguracji. Wystarczy włączyć i wyświetlać dowolny kontent.

wielkoformatowy wyświetlacz LG LAA015F 130 cali na ruchomej podstawie

przeznaczenie LG LAA015F

Jest to urządzenie wręcz idealne do sal zarządu, dużych sal konferencyjnych, recepcji – przede wszystkim miejsc potrzebujących dużego i czytelnego wyświetlacza. Do zastosowania szczególnie w tych lokalizacjach, które wymagają efektu WOW. Podobnie ważną
i potrzebną cechą tak dużego wyświetlacza jest możliwość trwałej instalacji na ścianie
lub dedykowanej podstawie. Dzięki temu nie musi być przypisany tylko do jednego pomieszczenia, szczególnie jeśli nie jest ono wykorzystywane w pełnym wymiarze czasu.

dźwięk w LG LAA015F

Przede wszystkim monitor posiada 36 głośników wbudowanych pod całą powierzchnią wyświetlacza. Tzw. Surface Sound o mocy 162 W – 4,5 W każdy. Pozwalają one na zastosowanie efektu dźwięku podążającego za jego źródłem, a dodatkowo wzmocnienie sygnału
po wybranej stronie. Ponadto gwarantujących, że dotrze nawet do siedzących z dala od ekranu uczestników spotkania.

dodatkowe funkcje LG LAA015F

W zależności od potrzeb LG LED 130” LAA015F dysponuje funkcjami PBP
(Picture-By-Picture) oraz funkcją PIP (Picture-In-Picture).
Pierwsza z nich, PBP pozwala na wyświetlanie dwóch niezależnych podłączonych komputerów, jednocześnie dzieląc ekran na pół.
Druga, czyli PIP umożliwia wyświetlanie obrazu z jednego komputera na całym wyświetlaczu, a z drugiego w mniejszym oknie na jego tle, dzięki czemu mamy możliwość swobodnego przydzielania miejsca dla różnych treści.

Ponadto urządzenie posiada wbudowany system webOS LG i współpracuje z takimi systemami sterowania jak Crestron (certyfikat Crestron Connected).

Zainteresowany? Niezdecydowany? Potrzebujesz pomocy przy dokonaniu wyboru nowoczesnego sprzętu audio\video? Skontaktuj się z nami tutaj.

Total
0
Shares
Podobne Posty
Blackwire 5210
Read More

Blackwire 5210

Blackwire 5210 – Perfekcyjne Słuchawki Biurowe dla Nowoczesnych Profesjonalistów W świecie rozwijającej się technologii biurowej, słuchawki są kluczowym…