mikrofon konferencyjny shure MXA910

MIKROFON SUFITOWY Shure MXA910

Konferencyjny mikrofon matrycowy do pracy w pomieszczeniach o dowolnym kształcie i wielkości.

Harmonijna integracja z otoczeniem sprzyja otwartej dyskusji i owocnym spotkaniom. MXA910 to mikrofon sufitowy będący niezwykle eleganckim rozwiązaniem do wszelkiego rodzaju sal konferencyjnych.
Ponadto eliminuje wszystkie niepotrzebne nablatowe urządzenia z zasięgu wzroku i pozwala skupić się na przekazie. Odpada problem prawidłowego ustawienia mikrofonu i dobrej słyszalności. Dzięki temu koncentrujesz się na spotkaniu i na tym,
co masz powiedzieć.

CECHY PODSTAWOWE

  • Konfigurowalne pokrycie: Skonfiguruj do ośmiu stref odsłuchu w trzech wymiarach
    i dostosuj je do jednolitej akustyki w całym pomieszczeniu. Każda wiązka skierowana
    w stronę uczestnika za pomocą trybu automatycznej konfiguracji w oprogramowaniu sterującym w celu szybkiej konfiguracji.
  • Elastyczne sieci: miksuj, konfiguruj i zarządzaj sygnałami z maksymalnie ośmiu obszarów odsłuchu jako dyskretne kanały w sieci Dante za pomocą jednego kabla Ethernet. Indywidualny kanał automix zapewnia dodatkową elastyczność.
  • Szybka instalacja: mikrofon zawiera dziewięć szablonów, aby przyspieszyć początkową konfigurację i dziesięć ustawień wstępnych do importowania lub eksportowania konfiguracji między wieloma mikrofonami i/lub komputerami.
  • Cyfrowe przetwarzanie sygnału zapewnia Sufit Microflex® Advance™. Wyposażone w pakiet Shure IntelliMix® DSP pozwala na precyzyjne ustawienie zasięgu, automatyczne miksowanie i korekcję a ponadto na redukcję echa.
  • Eleganckie nowoczesne wzornictwo pozwoli na integrację mikrofonów z wystrojem pomieszczeń. Na przykład poprzez montaż w sufitach podwieszanych. Podobnie pomocne będą standardowe wymiary płytek oraz możliwość mocowania na słupie lub zawieszeniu.
IIustracja Shure Mikrofon sufitowy MXA910 w kolorze czarnym, szarym i białym.

mikrofon sufitowy

jest idealny do formalnych sal posiedzeń, gdzie nie preferuje się widocznych mikrofonów na powierzchni roboczej. Ten mikrofon sufitowy pozwala przechwycić do ośmiu obszarów odsłuchowych. Na przykład w przeciętnych warunkach pokojowych,
do wysokości około 3 metrów zalecana średnica zasięgu wynosi około 9 metrów,
o ile uczestnicy konferencji siedzą.

Dostępne oprogramowanie

Designer Software pozwala integratorom systemów AV na takie skonfigurowanie systemu aby obsługiwały wiele wirtualnych matryc sufitowych MXA910 w jednym narzędziu. Mogą oni rozmieścić strefy odsłuchowe dla wszystkich mikrofonów tak, aby zapewnić dokładne pokrycie odsłuchowe pomieszczenia. Ustawienia można zapisać, a ponadto importować do każdego fizycznego MXA910 w miejscu docelowym.

Potrzebujesz pomocy przy wyposażaniu biura w nowoczesny sprzęt audio\video? Zapraszamy do kontaktu.

Total
0
Shares
Podobne Posty